Data pierwszego zasiedlenia: 2018
Lokalizacja: ul. Kaliska (skrzyżowanie al. Solidarności i al. Witosa)
Opis: Cztery czterokondygnacyjne budynki z 115 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej: 7966,18 m2

ZNAJDŹ SWOJE MIESZKANIE

Nasze osiedle jest zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Al. Solidarności i Al. Witosa. Sąsiaduje z nowo powstałym osiedlem Moderna od zachodu, Kolorowym osiedlem od strony Al. Solidarności (północ) oraz Szpitalem na Al. Witosa od wschodu. W pobliżu znajdują się dwa przystanki MZK. Na osiedlu  jest plac zabaw dla dzieci. Dla każdego mieszkania zaprojektowano jedno miejsce postojowe. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają ogródki z tarasem. Osiedle jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu, z gustownymi przeszkleniami. Budynki są oddalone od głównych alei pasem zieleni od północy oraz miejscami postojowymi od wschodu. W pobliżu osiedla znajduje się pasaż handlowy, gdzie można dokonać codziennych zakupów.

W każdym budynku znajduje się winda. Każdy z budynków jest podpiwniczony, w piwnicy dla każdego mieszkania jest przypisana komórka lokatorska. Oprócz tego znajduje się pomieszczenie na wózki oraz rowery.  Każde z mieszkań posiada balkon użytkowy.

 

 

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij