Kaliska
Data przewidywana: 2018
Lokalizacja: ul. Kaliska (skrzyżowanie al. Solidarności i al. Witosa)
Opis: Cztery czterokondygnacyjne budynki z 115 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej: 7966,18 m2

ZNAJDŹ SWOJE MIESZKANIE

 

Nasze osiedle będzie zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Al. Solidarności i Al. Witosa. Sąsiadować będzie z nowo powstałym osiedlem Moderna od zachodu, Kolorowym osiedlem od strony Al. Solidarności (północ) oraz Szpitalem na Al. Witosa od wschodu. W pobliżu znajdują się dwa przystanki MZK. Na osiedlu przewidziany jest plac zabaw dla dzieci. Dla każdego mieszkania zaprojektowano jedno miejsce postojowe. Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadać ogródki z tarasem. Osiedle jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu, z gustownymi przeszkleniami. Aby zapewnić Państwu spokój, budynki są oddalone od głównych alei pasem zieleni od północy oraz miejscami postojowymi od wschodu. W pobliżu osiedla znajduje się pasaż handlowy, gdzie można dokonać codziennych zakupów.

W każdym budynku będzie znajdowała się winda. Każdy z budynków będzie podpiwniczony, w piwnicy dla każdego mieszkania będzie przypisana komórka lokatorska. Oprócz tego przewidziano także pomieszczenie na wózki oraz rowery.  Każde z mieszkań posiada balkon użytkowy.

Projekt budynku A:

A_0 A_1 A_-1 A_2 A_3 A_4

Projekt budynku B:

B_0 B_1 B_-1 B_2 B_3 B_4

Projekt budynku C:

C_0 C_1 C_-1 C_2 C_3 C_4

Projekt budynku D:

D_0 D_1 D_-1 D_2 D_3 D_4

Plan Zagospodarowania Terenu:

PZT

 

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij